Utrecht Network Young Researchers Grant

Magisterští a doktorští studenti, kteří potřebují v zahraničí realizovat výzkum ke své diplomové nebo disertační práci, mohou vyjet na měsíční až půlroční zahraniční pobyt díky grantu Utrechtské sítě. Stipendium na celý pobyt činí 1000 eur.

Výzkum můžete realizovat na jedné z členských zemí Utrechtské sítě, jejich seznam najdete tady. Studenti mohou na hostující instituci navštěvovat i kurzy, ale přednost mají studenti, kteří pracují na svém výzkumu.

Přihláška:

Žadatel o grant musí odevzdat následující dokumenty (všechny musí být v angličtině, přihlášku posuzuje mezinárodní výběrová komise):

• Application Form, více informací tady
  • Letter of Motivation
  • Letter of Recommendation by supervisor/programme coordinator from the home university
  • Letter of Acceptance (by an academic supervisor/coordinator at the host institution)

Všechny podepsané dokumenty vyplněné v angličtině mohou studenti zasílat e-mailem na adresu koordinátora CZS do data uzávěrky přihlášek.

Denisa Főldešiová

• únor 2019