Stipendia MU na výzkumné pobyty

Fakultní stipendia pro povinné zahraniční výzkumné pobyty doktorských studentů na MU:

Každý doktorský student musí v rámci svého studia na MU absolvovat zahraniční výzkumný pobyt v délce jednoho měsíce. K financování těchto zahraničních výzkumných činností doktorandů slouží rozpočty jednotlivých fakult, nikoliv rozpočty CZS, které jsou určeny primárně na akademické pobyty doktorských studentů. Výzkumné činnosti doktorandů v zahraniční nelze financovat ani z programu Erasmus+ nebo Erasmus+ stáž.

Pro více informací o stipendiích na výzkumnou činnost v zahraničí se prosím obracejte přímo na pracovníky fakultních oddělení pro doktorské studium. Kontakty najdete na muni.cz nebo v Portálu pro zaměstnance MU.

 

Akademické pobyty doktorských studentů na MU:

Na zahraniční akademické pobyty mohou doktorští studenti využít níže uvedené stipendijní fondy CZS. Tato stipendia jsou určená pro akademické pobyty doktorských studentů a podobně jako u studijních pobytů pro ně platí povinnost vyplnit Learning Agreement, získat na zahraniční univerzitě 20 kreditů za semestr a povinnost uznat si absolvované předměty v zahraničí do studia na MU. 

Do světa

Kam můžu vyrazit?

Jazyková příprava

Jazyková příprava

Zahraniční oddělení fakult

Zahraniční oddělení fakult

Uznávání předmětů

Uznávání předmětů

Úřední hodiny

Kontaktní hodiny jsou až do odvolání zrušeny, studenti mohou přijít jen po sjednání schůzky. V ostatních případech nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi na sociálních sítích

Facebook Youtube Twitter Instagram

Přihlaste se k odběru newsletteru

 

Vytvořili: Jakub Maca a Jiří PetrželkaCookies