Masaryk Distinguished Chair v Izraeli

Program Masaryk Distinguished Chair v Izraeli podporuje výzkumné pobyty českých akademiků, vědců a doktorandů na izraelské partnerské Reichmanově univerzitě (Reichman University).

Obsahem pobytů jsou primárně výzkumné aktivity v oblasti společensko-vědních oborů (např. politické vědy, informatika, mezinárodní vztahy, právo, sociologie, ekonomie, psychologie, mediální studia a žurnalistika, business, podnikové hospodářství, ekonomická udržitelnost). Zároveň se však od stipendistů očekává aktivní účast na semináři, který hostitelské pracoviště nabídne pro své zaměstnance, nebo přednášku pro studenty.

Podmínky účasti

  • Všichni žadatelé jsou povinni si před podáním přihlášky zajistit akademického tutora svého výzkumného pobytu na hostitelské univerzitě. Mimo něj je rovněž možné se domluvit i s tutorem z jiné izraelské instituce. Předpokládá se, že akademický tutor bude k dispozici v Izraeli po celou dobu stipendijního pobytu žadatele.
  • Pobyt se může uskutečnit v průběhu kalendářního roku. Délka zahraničního pobytu vychází z potřeb žadatele a daného výzkumného záměru. Minimální délka je stanovena na 2 týdny, maximální délka činí 8 týdnů

Nahoru  ▲

Kontaktujte nás

Petr Boucník

tel: +420 549 49 6804

Uzávěrky

  • 30. listopadu
    sběr žádostí na pobyt v následujícím kalendářním roce
  • 28. února 2022
    doplňující termín pro kalendářní rok 2022
Do světa

Kam můžu vyrazit?

Jazyková příprava

Jazyková příprava

Zahraniční oddělení fakult

Zahraniční oddělení fakult

Uznávání předmětů

Uznávání předmětů

Úřední hodiny

Pondělí 12—14
Středa 12—15
V ostatních dnech jen po sjednání schůzky.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi na sociálních sítích

Facebook Youtube Twitter Instagram

Přihlaste se k odběru newsletteru

 

Vytvořili: Jakub Maca a Jiří PetrželkaCookies