European Digital UniverCity (EDUC)

Aliance EDUC (European Digital UniverCity), jejíž členy tvoří kromě MU také univerzity v Postupimi, Rennes, Paříži-Nanterre, Pécsi a Cagliari, otevírá studentům MU nové možnosti mezinárodního vzdělávání v nejrůznějších formátech, od širší nabídky zahraničních výjezdů či krátkodobých letních škol až po virtuální mobility na partnerských univerzitách.

EDUC je součástí prestižní sítě evropských univerzit a jeho cílem je propojit šest univerzit, které mají v součtu přes 150 tisíc studentů a 20 tisíc zaměstnanců, v jednu společnou evropskou univerzitu. Více informací o EDUCu najdete na webu educalliance.eu.

EDUC nabízí studentům MU následující příležitosti mezinárodního vzdělávání:

Meziuniverzitní online kurzy

  • Virtuální mobility & online kurzy v rámci meziuniverzitního kampusu: Od akademického roku 2021/2022 se studentům otevírá virtuální meziuniverzitní kampus, kde se budou potkávat studenti a učitelé z šesti univerzit prostřednictvím online výuky. Seznam meziuniverzitních předmětů najdete na odkazech níže:

Nahoru  ▲

Kontaktujte nás

Erin Anna Smith

tel: +420 773 772 672

intenzivní krátkodobé pobyty

Kristýna Hutová

tel: +420 608 313 226

EDUC Gap Year, online kurzy

Uzávěrky

  • EDUC Gap Year ve Francii:
    30. října

Dokumenty

Obecné informace

Úřední hodiny

Kontaktní hodiny jsou až do odvolání zrušeny, studenti mohou přijít jen po sjednání schůzky. V ostatních případech nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi na sociálních sítích

Facebook Youtube Twitter Instagram

Přihlaste se k odběru newsletteru

 

Vytvořili: Jakub Maca a Jiří PetrželkaCookies