STELLA Junior

Stella Junior je program skupiny univerzit Compostela (CGU), díky němuž se mohou studenti MU přihlásit na pracovní stáž zveřejněnou v databázi nabídek zahraničních pracovních pobytů, která je dostupná na webu CGU v sekci Stella Junior database.

Program Stella Junior také dvakrát ročně (v březnu a červenci) uděluje dvě jednorázová stipendia ve výši 400 eur na tyto zahraniční stáže. Stipendia jsou přidělována na základě losování. Přihlášky se podávají na CZS.

  • Do programu se mohou hlásit pouze studenti MU, kteří jsou zapsáni v řádné nebo kombinované formě studia po celou dobu pobytu v zahraničí.
  • Přihlášky na CZS jsou přijímány průběžně – v případě zájmu proto posílejte přihlášku hned.
  • O stipendia mohou primárně soutěžit studenti s mezikontinentální mobilitou (Evropa – Latinská a Severní Amerika). Až v případě, že se žádná mezikontinentální mobilita neuskuteční, losuje se ze všech přihlášek.
  • Přihlašovací proces: Student/ka MU musí odevzdat na CZS podepsaný životopis ve formátů EUROPASS včetně indikace čísla stáže z evidence Stella Junior database, popř. další dokumenty, které vyžaduje konkrétní nabídka v databázi.
  • Student je povinen evidovat svůj pobyt v IS, a také si výsledky tohoto pobytu dát uznat na MU jako součást svého studia, vizte Uznávání pobytů na MU.

Pracovní stáž zprostředkovanou přes databázi Stella Junior můžete financovat také z jiných stipendijních programů, například přes Erasmus+ stáž. I tak je ale nutné, abyste podali přihlášku na CZS, které ji poté přepošle CGU a ta ji pak předá hostitelské škole k potvrzení.

Kontaktujte nás

Martin Vašek

tel: +420 549 49 7785

Uzávěrky

  • Přihlášky jsou na CZS přijímány průběžně
Do světa

Kam můžu vyrazit?

Jazyková příprava

Jazyková příprava

Zahraniční oddělení fakult

Zahraniční oddělení fakult

Uznávání předmětů

Uznávání předmětů

Úřední hodiny

Pondělí 12—14
Úterý 9—11
Středa 12—15
Čtvrtek 13—15
Pátek jen po sjednání schůzky

Contact us

Spojte se s námi na sociálních sítích

Facebook Youtube Twitter Instagram

Přihlaste se k odběru newsletteru

 

Vytvořili: Jakub Maca a Jiří Petrželka