Masaryk Distinguished Chair v Izraeli

Program Masaryk Distinguished Chair v Izraeli podporuje výzkumné pobyty českých akademiků, vědců a doktorandů na hostitelské instituci Interdisciplinary Center (IDC) Herzliya.

Obsahem pobytů jsou primárně výzkumné aktivity v oblasti humanitních a společensko-vědních oborů (např. politické vědy, mezinárodní vztahy, právo, sociologie, ekonomie, psychologie, mediální studia a žurnalistika, hebraistika, historie a kulturální studia). Pobyt je možné doplnit o přednáškovou činností na IDC.

Další informace o programu na stránkách Interdisciplinary Center (IDC) Herzlia.

Podmínky účasti

Další informace o programu na stránkách Interdisciplinary Center (IDC) Herzlia.

Violeta Osouchová

• 30. listopadu 2018