Erasmus+ Evropa

Mobilita zaměstnanců za účelem školení má tyto cíle:

  • umožnit pracovníkům získávat znalosti nebo konkrétní know-how ze zkušeností a příkladů dobré praxe dostupných v zahraničí, jakož i praktické dovednosti, které mají význam pro jejich současné zaměstnání a profesní rozvoj,
  • přispívat k posilování spolupráce mezi vysokoškolskými institucemi a podniky,
  • motivovat studenty a zaměstnance k mobilitě a pomoci jim při její přípravě.

Náplní může být pobyt v partnerském podniku, organizaci nebo instituci tj. pozorování zkušeného pracovníka (job-shadowing), praktické/odborné školení, studijní návštěva, workshop, seminář.  Není možné hradit konference!

Program se týká následujících zemí:

  • Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Makedonie, Německo, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie, Island, Lichtenštejnsko, Norsko, Turecko.

Podmínky účasti

Účastnit se může zaměstnanec MU s pracovní smlouvou, je možné vyslat i pracující na DPP, DPČ (dle priorit fakulty/HS). Náplň školení v zahraničí musí být v souladu s pracovní náplní zaměstnance na MU.

Program umožňuje délku školení 2 dny až 2 měsíce. Vzhledem k omezeným financím je reálné žádat o školení o délce pěti, max. deseti dní (plus dva dny na cestu). O počtu přidělených dní zaměstnanci rozhoduje výběrová komise na základě kritérií fakulty/HS a přidělené kvóty fakultě/HS.

Nahoru  ▲

Zahraniční oddělení fakult

Zahraniční oddělení fakult

Úřední hodiny

Pondělí 12—14
Úterý 9—11
Středa 12—15
Čtvrtek 13—15
Pátek jen po sjednání schůzky

Kontaktujte nás

Spojte se s námi na sociálních sítích

Facebook Youtube Twitter Instagram

Přihlaste se k odběru newsletteru

 

Vytvořili: Jakub Maca a Jiří Petrželka