Lille Catholic University
Smlouva Erasmus+ (Evropa)

Základní data

Typ smlouvy Smlouva Erasmus+ (Evropa)
Země partnerské univerzity France
Partnerská univerzita Lille Catholic University
Fakulta/katedra na partnerské univerzitě Institut Catholique de Lille (ICL) / ESPOL European School of Political and Social Sciences
Fakulta/katedra na MU Fakulta sociálních studií - Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií, Katedra politologie, Celá fakulta

Detaily spolupráce

Podepsáno na roky 2021 - 2029
Typ spolupráce Bakalářská, Magisterská, Doktorská, Akademický pracovník
Spolupráce může být omezena jen na některé akademické roky nebo směr mobility; více informací v plném znění smlouvy níže.

Zodpovědné osoby

MU institucionální koordinátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor 2 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor 3 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Institucionální koordinátor na partnerské univerzitě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Departmental coordinator at partner university Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odkazy

Detail smlouvy Stáhnout smlouvu
Dodatek 1 Stáhnout dodatek
Plné znění smlouvy (pouze pro zaměstnance MU) Odkaz do spisové služby IS MUNI
Administrace smlouvy (pouze pro zaměstnance CZS) ISOIS - odkaz
←  Zpět na filtr