University of Insubria
Smlouva Erasmus+ (Evropa)

Základní data

Typ smlouvy Smlouva Erasmus+ (Evropa)
Země partnerské univerzity Italy
Partnerská univerzita University of Insubria
Fakulta/katedra na partnerské univerzitě Faculty of Science / Department of Biotechnology and Life Sciences / Department of Theoretical and Applied Sciences
Fakulta/katedra na MU Přírodovědecká fakulta - Ústav experimentální biologie, Geografický ústav

Detaily spolupráce

Podepsáno na roky 2021/2022
Typ spolupráce Bakalářská, Magisterská, Doktorská, Akademický pracovník, Administrativní pracovník
Spolupráce může být omezena jen na některé akademické roky nebo směr mobility; více informací v plném znění smlouvy níže.

Zodpovědné osoby

MU institucionální koordinátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor 2 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Institucionální koordinátor na partnerské univerzitě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Institucionální koordinátor na partnerské univerzitě 2 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Departmental coordinator at partner university Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Departmental coordinator at partner university 2 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odkazy

Plné znění smlouvy (pouze pro zaměstnance MU) Odkaz do spisové služby IS MUNI
Administrace smlouvy (pouze pro zaměstnance CZS) ISOIS - odkaz
←  Zpět na filtr