Lund University
Smlouva Erasmus+ (Evropa)

Základní data

Typ smlouvy Smlouva Erasmus+ (Evropa)
Země partnerské univerzity Sweden
Partnerská univerzita Lund University
Fakulta/katedra na partnerské univerzitě Languages and Philological Sciences / Languages and Philological Sciences, Humanities, Faculties of Humanities and Theology / Foreign Languages
Fakulta/katedra na MU Filozofická fakulta, Fakulta sociálních studií - Katedra anglistiky a amerikanistiky, Katedra politologie

Detaily spolupráce

Podepsáno na roky 2021 - 2029
Typ spolupráce Bakalářská, Magisterská
Spolupráce může být omezena jen na některé akademické roky nebo směr mobility; více informací v plném znění smlouvy níže.

Zodpovědné osoby

MU institucionální koordinátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor 2 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor 3 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MU oborový koordinátor 4 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Institucionální koordinátor na partnerské univerzitě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Departmental coordinator at partner university Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Departmental coordinator at partner university 2 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odkazy

Plné znění smlouvy (pouze pro zaměstnance MU) Odkaz do spisové služby IS MUNI
Administrace smlouvy (pouze pro zaměstnance CZS) ISOIS - odkaz
←  Zpět na filtr