Stálé zastoupení ČR v Bruselu hledá stážisty z řad vysokoškolských studentů, kteří budou vypomáhat během předsednictví České republiky v Radě Evropské unie v období od června do prosince 2022, případně krátce před jeho začátkem. U některých stáží mohou být zahájeny přípravy a zaškolování už od března. 

Seznam nabízených pozic: 

Studenti MU mohou na stáž získat stipendium z programu Erasmus+ ve výši 750 EUR na měsíc (cca 19 tisíc korun/měsíc). Přihlášky se podávají do pátku 31. prosince přes online přihlášku, její součástí je životopis a motivační dopis (v angličtině). Nejlepší kandidáty vyberou fakulty v půlce ledna, poté budou následovat pohovory s vládními institucemi. 

Protože se proces podaní přihlášky na stáž v rámci předsednictví mírně liší od běžné přihlášky na Erasmus+ stáž, věnujte prosím pozornost následujícím instrukcím:

  • v kroku 1 a 2 přihlášky vyplňte své kontaktní údaje a údaje o studiu
  • v kroku 3 vyplňte do kolonek týkajících se přijímající instituce vybrané oddělení, kam se hlásíte (např. právní oddělení, Horizontální agenda CZ PRES apod.)
  • do kolonek s kontaktními údaji na přijímající instituci uveďte opět název vybraného oddělení (jako výše) a uveďte obecný e-mail CZS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jako telefon uveďte +420 777 497 956
  • u informací o počtu ECTS kreditů prozatím uveďte 0 kreditů, údaje budou aktualizovány po výběrovém řízení 

Úřední hodiny

Pondělí 12—14
Středa 12—15
V ostatních dnech jen po sjednání schůzky.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi na sociálních sítích

Facebook Youtube Twitter Instagram

Přihlaste se k odběru newsletteru

 

Vytvořili: Jakub Maca a Jiří PetrželkaCookies