Program Evropské unie Erasmus letos slaví 30 let. Za tu dobu se programu zúčastnilo přes 9 milionů lidí. První studenti z Masarykovy univerzity do zahraničí vyrazili v akademickém roce 1998/1999, vloni už jich ale bylo mnohonásobně více: celkem 1503 jich vycestovalo na studijní pobyt nebo praktickou stáž. Na výměnný program přes Erasmus vloni na Masarykovu univerzitu přijelo přes 900 studentů ze zahraničí. Podivejte se na zajímavou infografiku Hospodářských novin ke kulatému výročí Erasmu.

Kontaktní hodiny jsou až do začátku nového ak. roku zrušeny. V červenci a srpnu mohou studenti přijít podepsat Účastnickou smlouvu Erasmus+ jen po sjednání schůzky. V ostatních případech nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky.