Masarykova univerzita a Centrum zahraniční spolupráce

Volná místa

Centrum zahraniční spolupráce Masarykovy univerzity hledá spolupracovníky na následující tři pracovní pozice:

1) ASISTENTA/KU MEZINÁRODNÍHO MARKETINGU

Náplň práce:

  • organizování a koordinace vydávání/rozesílání newslettrů pro zahraniční uchazeče o studium
  • práce s externími dodavateli (grafik, tisk, apod.)
  • správa sociálních sítí a webových portálů MU a CZS
  • správa profilů MU na zahraničních inzertních portálech
  • samostatná publicistická činnost, příprava zpráv, článků a reportáží
  • příprava eventů (zahraniční veletrhy, eventy pro zahraniční i domácí studenty)
  • zajišťování jednodušších výtvarných, grafických, fotoreportérských a technických prací
  • poskytování poradenských služeb pro zahraniční uchazeče o studium
  • administrativní podpora marketingového týmu
  • práce v univerzitních systémech (www stránky, Informační systém MU, statistiky)

Požadujeme:

  • studenta MU
  • VYNIKAJÍCÍ znalost anglického jazyka
  • zájem o sociální sítě
  • inovativní přístup, projektové myšlení
  • samostatnost, spolehlivost
  • znalost práce na PC (MS Office 2010, Photoshop výhodou)
  • nadšení pro marketing a PR

Nabízíme:

  • volnou pracovní dobu dle domluvy – DPP, DPČ (pracovní doba 20 hodin týdně)
  • získání zkušeností z oblasti mezinárodní spolupráce a marketingu
  • zajímavou a různorodou práci
  • denní komunikaci v anglickém jazyce
  • zázemí významné a úspěšné univerzity
  • nástup duben 2017

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

2) ASISTENTA/ASISTENTKY – DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE 20 HODIN/TÝDNĚ

  • elektronická i fyzická administrace studijních dokumentů zahraničních studentů
  • správa elektronické i fyzické pošty
  • organizace Orientačního týdne (akce pro přijíždějící zahraniční studenty) – komunikace s dodavateli, partnery, lektory a zajištění průběhu celé akce
  • aktualizace informací na webových stránkách CZS
  • příležitostná komunikace se studenty (osobně, e-mailem)
  • vedení přehledů statistik mobilit
  • spolupráce na dílčích projektech CZS – Keep moving, MUST week aj.

Požadujeme:

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • časovou flexibilitu
  • organizační schopnosti, samostatnost, smysl pro zodpovědnost a pečlivost
  • uživatelská znalost MS Office
  • zkušenosti s pořádáním nebo spoluprací na akcích pro české nebo zahraniční studenty
  • vlastní zkušenost ze zahraničního pobytu výhodou

Pracovní doba:

  • 20 hodin/týden
  • konkrétní časový rozvrh dle domluvy (cca 4-5 hodin denně)

Datum nástupu: 17.4. 2017

Termín přihlášek: 31.3. 2017

3) ASISTENTA/ASISTENTKY – DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE 20 HODIN/TÝDNĚ

  • Administrativní pomoc s organizací mobilit do zahraničí v programu Erasmus+ (zařazování, skenovaní a kontrola dokumentů)
  • Komunikace s partnerskými univerzitami MU v rámci programu Erasmus+ s ohledem na nominace studentů
  • Aktualizace online nástrojů programu Erasmus+ (práce s online databázemi, vkládání dat)
  • Vyřizování příchozí a odchozí pošty, drobné administrativní úkoly, apod.

Požadujeme:

  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Práce s PC na pokročilé úrovni (Excel, Outlook, Word)
  • Časovou flexibilitu, prezentační a komunikační dovednosti
  • Pečlivost a spolehlivost

Pracovní doba: 20 hodin/týden, konkrétní časový rozvrh dle domluvy (cca 4-5 hodin denně).

FaLang translation system by Faboba